Staż/praktyki - Płatny Staż w Dziale E-Commerce
Absolvent.pl Warszawa, Polska 12 czerwca 2018

Kręcą Cię media? Zakręć nimi! Odważ się na staż w Grupie ZPR Media!

Grupa ZPR Media to Radio / Telewizja / Internet / Prasa. Dostarczamy wiedzę, rozrywkę, informację i porady.

Nasze marki to m.in.: Fokus TV, Radio Eska, VOX FM i ESKA ROCK, Super Express, M jak mieszkanie, PODRÓŻE, Żagle, poradnikzdrowie.pl, eska.pl oraz wiele innych.

ZOSTAŃ STAŻYSTĄ W NAJBARDZIEJ MULTIMEDIALNEJ FIRMIE W POLSCE!

PŁATNY STAŻ W DZIALE E-COMMERCE

Miejsce stażu: Warszawa

Zakres obowiązków:

Stażysta będzie odpowiedzialny za wsparcie zespołu w codziennych zadaniach takich jak:

  • Wstawianie zdjęć i linków produktowych do artykułów.
  • Tworzenie treści na potrzeby działań marketingowych.
  • Wykonywanie innych zadań z zakresu E- commerce zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • Osoba w trakcie studiów lub po studiach, mile widziane kierunki związane z dziennikarstwem, marketingiem itp.
  • Zainteresowanie obszarem e-commerce.
  • Znajomość MS Office.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność, nastawienie na współpracę.
  • Zaangażowanie, samodzielność, wysoka motywacja do działania.

Oferujemy

  • Staż w jednej z największych grup mediowych w Polsce.
  • Wynagrodzenie za swoją pracę.
  • Samodzielne, ciekawe zadania; możliwości rozwoju i szkolenia w zakresie nowych technologii.
  • Opiekuna podczas całego programu praktyk, wsparcie merytoryczne w trakcie stażu.
  • Elastyczne godziny współpracy, wymiar i czas do uzgodnienia.
  • Przyjazną atmosfera pracy.
  • Referencje po zakończonym stażu.
  • Możliwość podjęcia stałej pracy po zakończonym stażu.

Aplikuj wyłącznie przy użyciu podanego linku: https://goo.gl/8VcqVg

Wymagane dokumenty

CV