Umowa zlecenie - Płatny Staż w Dziale Collections
Volvo Polska Sp. z o.o. Volvo Truck Center Młochów, Aleja Katowicka, Młochów, Polska 18 kwietnia 2018

Grupa Volvo to jeden z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych, systemów napędowych do urządzeń morskich i przemysłowych. Jesteśmy również odpowiedzialni za zapewnienie rozwiązań związanych z finansowaniem i serwisem.

Volvo Financial Services dostarcza kompleksowych usług finansowych dla marek Grupy Volvo. Wspiera klientów oraz dealerów w nabywaniu produktów potrzebnych dla biznesu w celu wzmocnienia długoterminowych relacji i osiągnięcia przez nich sukcesu. Pracując z Volvo Financial Services będziesz częścią globalnego i wielokulturowego zespołu ludzi, którzy pracują z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.

Umowa zlecenie - Płatny Staż w Dziale Collections

W trakcie stażu będą realizowane następujące działania:

• wprowadzanie danych do systemów oraz weryfikację ich poprawności,
  • monitorowanie należności w sektorze B2B,
  • negocjowanie warunków spłaty,
  • prowadzenie telefonicznych i pisemnych negocjacji z dłużnikami w celu windykacji należności,
  • tworzenie raportów z prowadzonych działań windykacyjnych,

wsparcie procesu Remarketing.

Od kandydatów oczekujemy:

• status studenta,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • systematyczność, skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

• płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań,
  • codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • owoce w każdą środę
  • zajęcia jogi w biurze,
  • możliwość założenia karty Multisport,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów oraz pogłębienia znajomości języka angielskiego,
  • po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Grupy Volvo.

cv