Staż/praktyki - Płatny Staż w Dziale BHP – DSM Polska
Fundacja Rozwoju Talentów Tarczyńska 113, Mszczonów, Polska 15 marca 2017

DSM Polska to globalna firma, aktywna w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów. W fabrykach, centrach rozwoju oraz biurach handlowych mieszczących się w ponad 50 krajach na całym świecie łączy ogromną wiedzę naukową z doświadczeniem biznesowym. Ciągle poszukuje sposobów pozwalających realizować misję, którą jest tworzenie lepszych warunków życia dla ludzi i przyszłych pokoleń. Wierzą, że to co robią ma sens!

Staż/praktyki - Płatny Staż w Dziale BHP – DSM Polska
  • wsparcie specjalisty ds. BHP w bieżących zadaniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska
  • praca z dokumentami, przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji oraz instrukcji
  • udział w audytach, szkoleniach oraz działaniach optymalizacyjnych