Umowa zlecenie - Płatny Staż w Dziale Handlowym (Warzywa i Owoce)
MAKRO Cash and Carry Polska S.A. Warszawa, Polska 5 grudnia 2016

MAKRO to różnorodność, bo jesteśmy…
Hurtownią Nasze hale znajdują się w 30 lokalizacjach w całym kraju, jesteśmy właścicielem marki ODIDO.
Profesjonalistami W naszej Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości codziennie szkolimy baristów, barmanów, kucharzy, kelnerów i nie tylko.
Korporacją Znajdziesz nas w 25 krajach. Jesteśmy członkiem międzynarodowego koncernu METRO Group, do której należy między innymi MediaSaturn.

Zespołem pasjonatów Po świeżego homara jedziemy do Bostonu, w naszej winnicy znajdziesz wina z całego świata.
Innowatorami Bierzemy udział w dziesiątkach inicjatyw m.in. pobiliśmy rekord Guinnessa w pieczeniu pizzy i lasagne, jesteśmy sponsorem Masterchefa – to z naszych produktów uczestnicy gotują swoje przepyszne potrawy.

Umowa zlecenie - Płatny Staż w Dziale Handlowym (Warzywa i Owoce)
  • wsparcie zespołu w codziennych zadaniach jak praca w systemie, wysyłanie zamówień, kontrola zapasów
  • kontakt z dostawcami MAKRO
  • pomoc w przygotowywaniu umów i kontraktów