Staż/praktyki - Płatny – Promocja marki podczas wakacyjnego wyjazdu
Zielone Pojęcie Warszawa, Polska 27 czerwca 2017

Zielone Pojęcie jest nową marką firmy SYS – doświadczonego producenta zdrowych i łatwych w przygotowaniu dań pod marką Dania Babci Zosi oraz konfekcjonowanych suszów warzywnych. Wszystkie produkty firmy SYS są wytwarzane w 100 proc. z naturalnych składników, a surowce do ich produkcji są pozyskiwane od lokalnych dostawców.

Staż/praktyki - Płatny – Promocja marki podczas wakacyjnego wyjazdu

W ramach praktyk wyjedziesz na 5 dni w ciekawy turystycznie region Polski. Przeprowadzisz tam promocję wchodzącej na rynek marki, czyli zorganizujesz serie degustacji oraz stworzysz materiały promocyjne (zdjęcia i filmy). Cała praca nie powinna zająć więcej niż 4 godziny dziennie – pozostały czas jest do Twojej dyspozycji. W każdym wyjeździe będą brały udział 2 osoby, dlatego jeśli chcesz wyjechać ze znajomym, to koniecznie powiedz na o tym.

Poza tym spotkamy się też w Warszawie i zrealizujemy razem dwa projekty promujące markę w mediach społecznościowych. Pierwszy z nich będzie wyreżyserowany przez nas, natomiast drugi będzie opierał się na Twoim autorskim pomyśle, który wspólnie omówimy i zrealizujemy.

Obowiązki

• przygotowanie materiałów do promocji Zielonego Pojęcia w mediach społecznościowy, np. projekt filmowy lub zdjęciowy

• 5-dniowy wyjazd w miejscach związane z konkretną aktywnością i przeprowadzenie ok. 4-godzinnych degustacji w porze obiadowej

• przygotowania i realizacja autorskiego projektu promocji Zielonego Pojęcia – liczymy na Wasze pomysły