Staż/praktyki - Płatny – Promocja marki podczas wakacyjnego wyjazdu
Zielone Pojęcie Warszawa, Polska 27 czerwca 2017

Zielone Pojęcie jest nową marką firmy SYS – doświadczonego producenta zdrowych i łatwych w przygotowaniu dań pod marką Dania Babci Zosi oraz konfekcjonowanych suszów warzywnych. Wszystkie produkty firmy SYS są wytwarzane w 100 proc. z naturalnych składników, a surowce do ich produkcji są pozyskiwane od lokalnych dostawców.

W ramach praktyk wyjedziesz na 5 dni w ciekawy turystycznie region Polski. Przeprowadzisz tam promocję wchodzącej na rynek marki, czyli zorganizujesz serie degustacji oraz stworzysz materiały promocyjne (zdjęcia i filmy). Cała praca nie powinna zająć więcej niż 4 godziny dziennie – pozostały czas jest do Twojej dyspozycji. W każdym wyjeździe będą brały udział 2 osoby, dlatego jeśli chcesz wyjechać ze znajomym, to koniecznie powiedz na o tym.

Poza tym spotkamy się też w Warszawie i zrealizujemy razem dwa projekty promujące markę w mediach społecznościowych. Pierwszy z nich będzie wyreżyserowany przez nas, natomiast drugi będzie opierał się na Twoim autorskim pomyśle, który wspólnie omówimy i zrealizujemy.

Obowiązki

  • przygotowanie materiałów do promocji Zielonego Pojęcia w mediach społecznościowy, np. projekt filmowy lub zdjęciowy

  • 5-dniowy wyjazd w miejscach związane z konkretną aktywnością i przeprowadzenie ok. 4-godzinnych degustacji w porze obiadowej

  • przygotowania i realizacja autorskiego projektu promocji Zielonego Pojęcia – liczymy na Wasze pomysły

Wymagania

  • umiejętność obsługi aparatu fotograficznego lub kamery

  • aktywne spędzanie czasu wolnego

  • zdolności organizacyjne

  • łatwość szybkiego nawiązywania relacji

  • pozytywne nastawienie

Mile widziane:

  • studenci studiów dziennych

  • uprawianie jednej z poniższych aktywności:

    • wędrówki górskie

    • wspinaczka

    • kajakarstwo

    • żeglarstwo

  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • zainteresowanie zdrowym trybem życia

  • robienie dobrych fotografii bądź filmów

  • znajomość programów do obróbki zdjęć lub filmów

  • członkostwo w klubach i organizacjach sportowych lub turystycznych

  • książeczka sanepidu

Oferujemy

  • wynagrodzenie
  • zaliczenie praktyk studenckich

  • 5-dniowy wyjazd w turystyczne miejsca w celu promocji Zielonego Pojęcia w terenie

  • dopasowanie terminarza praktyk do wakacyjnych planów

  • udział w ciekawym projekcie wprowadzania nowej marki na rynek

  • otwartość i wsparcie w realizacji Twoich pomysłów

  • pokrycie kosztów wyjazdu – transport, noclegi, wyżywienie

  • samochód i całe niezbędne wyposażenie

  • szansę na dalszą współpracę

  • ubezpieczenie
  • współpracę z młodym zespołem pasjonatów w miłej atmosferze i możliwość pracy zdalnej

Jeżeli jesteś zainteresowany/na, to wypełnij formularz zgłoszeniowy (link trzeba skopiować i wkleić w przeglądarce): http://bit.ly/2sUibuZ

Uwaga – możemy przyjąć ograniczoną liczbę praktykantów – nie zwlekaj z aplikacją. W razie pytań piszcie na rekrutacja@zielone-pojecie.pl

Wymagane dokumenty

CV; wypełnienie ankiety