Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole wsparcia aplikacji biznesowych
PwC aleja Armii Ludowej 14, Warszawa, Polska 11 grudnia 2017

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole wsparcia aplikacji biznesowych
  • używania aplikacji raportowych  w celu pozyskania informacji odnośnie realizacji usług SLA
  • współpracy z innymi działami w zakresie obsługi aplikacji biznesowych

Ofertę kierujemy do studentów nauk ścisłych, przyrodniczych i ekonomicznych oraz studentów uczelni technicznych posiadających:

• umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne- bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • dobrą organizację pracy i efektywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość SQL jako dodatkowy atut

• przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i wspierającym się zespole