Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole Risk Assurance – sektor finansowy
PwC Warszawa, Polska 6 listopada 2018

W PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Jako praktykant w dziale Risk Assurance będziesz miał możliwość dołączenia do zespołów realizujących różnorodne projekty w ramach sektora finansowego i poznania w praktyce takich obszarów jak zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, audyt wewnętrzny, Compliance oraz sposoby organizacji procesów biznesowych.

Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole Risk Assurance – sektor finansowy
  • Będziesz pracować z najlepszymi specjalistami z branży;
  • Rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości.

Praca w Risk Assurance daje możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia praktycznego w bardzo szerokim zakresie, od audytu i zarządzania ryzykiem po biznesowe doradztwo operacyjne.
Przykładowe projekty realizowane przez Risk Assurance:

• Przeglądy procesów i regulacji wewnętrznych oraz ocena ich zgodności z dobrymi praktykami rynkowymi oraz obowiązującymi regulacyjami;
  • Przeglądy procesów biznesowych pod kątem ryzyka oraz testowanie powiązanych z nimi mechanizmów kontrolnych, a także ich optymalizacja poprzez efektywne wykorzystanie posiadanych zasobów;
  • Wsparcie działów audytu wewnętrznego w realizacji zadań zgodnie z planem audytu;
  • Przeglądy jakości procesów kontroli wewnętrznej w instytucjach finansowych;
  • Ocena środowiska oraz rozwój metodologii kontroli wewnętrznej;
  • Atestacja zgodnie z międzynarodowymi standardami, np. ISAE, SOC;
  • Doradztwo w zakresie zgodności z wymogami RODO, Solvency II, UCITS, rekomendacje KNF, itp.

• chętnie pracują w zespole,
  • mają wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne.

Mile widziana jest znajomość funkcjonowania rynków finansowych, udział w zagranicznych stażach lub wymianach studenckich lub kołach naukowych.

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową
  • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring
  • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • Wyjazdy integracyjne