Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole Cyber Security
PwC Warszawa Metro Politechnika, Warszawa, Polska 27 listopada 2018

PwC to jedna z najsilniejszych światowych marek, kierująca się w swojej działalności trzema głównymi wartościami: jakością i doskonałością, pracą zespołową oraz przywództwem. Świadczy usługi z zakresu audytu, a także doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach zatrudniając ponad 195 tysięcy pracowników. PwC w Polsce ma biura w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi.

Umowa zlecenie - Płatne praktyki w zespole Cyber Security

Dlaczego warto:
masz szansę zdobyć doświadczenie pracując przy różnorodnych i wymagających nieszablonowego myślenia projektach dla klientów z Polski i zagranicy (m.in. region CEE)

• oferujemy naukę od najlepszych specjalistów w branży
  • rozwiniesz swoją wiedzę o funkcjonowaniu przedsiębiorstw, kluczowych driverach ich sukcesów i problemach, które próbują rozwiązać
  • dołączysz do firmy uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy

Czekamy na:
absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i  studentów 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki informatyczne, automatyka lub robotyka oraz kierunki ścisłe) którzy:

• są zainteresowani bezpieczeństwem IT, bezpieczeństwem fizycznym, socjotechniką lub bezpieczeństwem SCADA
  • chcą zostać pen-testerem lub projektantem zabezpieczeń
  • mają za sobą pierwsze doświadczenia z administrowaniem systemami, programowaniem lub sieciami
  • posiadają zdolności analityczne oraz zdolności kreatywnego myślenia,