Staż/praktyki - Płatne Praktyki w międzynarodowym Dziale Marketingu
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 28 lutego 2018

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com

Dołącz do naszego globalnego działu Client Service, gdzie twoim głównym zadaniem będzie wsparcie managerów podczas prowadzenia projektów z obszaru Digital. Plus – liczymy, że będziesz stale rozwijać swoje kompetencje.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • Wsparcie zespołu Client Service w kontekście prowadzenia projektów z obszaru digital.
  • Tworzenie harmonogramów, kosztorysów i prezentacji.

Wymagania

  • chęć rozwoju w dziale Client Service
  • komunikatywność i dobra organizacja pracy
  • kreatywność i skuteczność w wyszukiwaniu treści na stronach www
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego
  • zainteresowania tematem nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami
  • status studenta na kierunkach takich jak: zarządzanie, marketing, PR lub pokrewne

Oferujemy

  • Płatne praktyki w firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Będziesz współpracować z ekspertami i energicznymi osobami, które są nastawione na wspólne osiąganie celów
  • Brak monotonii to podstawa. Na tym stanowisku będziesz mieć ciągły kontakt z ludźmi. Praca w Connectmedica będzie cennym i pełnym satysfakcji doświadczeniem, które da Ci nowe możliwości
  • W dziale Client Service czeka na Ciebie jasna i zaplanowana ścieżka kariery
  • Studiujesz? Nie ma problemu. Oczekujemy dostępności min. 20 godzin w tygodniu, wspólnie dopasujemy Twój plan praktyk

Prosimy aplikować za pośrednictwem strony: http://bit.ly/2nqnm36

Wymagane dokumenty

CV