Umowa zlecenie - Płatne praktyki w doradztwie podatkowym
PwC Warszawa, Polska 9 marca 2018

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance,a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą i budujemy Employee Branding naszych pracowników. U nas można uczyć się biznesu od najlepszych.

Umowa zlecenie - Płatne praktyki w doradztwie podatkowym

Dlaczego warto
masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów doradztwa optymalizacji podatkowej i przeglądów podatkowych

• poznasz specyfikę prowadzenia rozliczeń podatkowych spółek oraz przygotowywania kalkulacji podatkowych zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm rodzinnych
  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem
    w przyszłości
  • Wymagania

Czekamy na
    absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)

• osoby o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:
  • – znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
    – swobodnie komunikują się w języku angielskim
    – dobrze znają programy MS Office
    – budują relacje i chętnie pracują w zespole
    – są na bieżąco ze światem i biznesem

• wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
    • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
    • wyjazdy integracyjne oraz imprezę karnawałową
    • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
    • dostęp do pokoju VIP z piłkarzykami oraz Xboxem i kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
    • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny

Pamiętaj!
    Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz testy analityczne on-line
    Poznaj nasze CV i przekonaj się, że warto www.cv.pwc.pl

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com .

Link do ogłoszenia: http://bit.ly/2CDu5O1