Staż/praktyki - Płatne praktyki w doradztwie podatkowym (Warszawa)
PwC Warszawa, Polska 9 października 2017

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance,
a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą i budujemy Employee Branding naszych pracowników. U nas można uczyć się biznesu od najlepszych.

Staż/praktyki - Płatne praktyki w doradztwie podatkowym (Warszawa)

masz szansę zdobyć doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów doradztwa optymalizacji podatkowej i przeglądów podatkowych

• poznasz specyfikę prowadzenia rozliczeń podatkowych spółek oraz przygotowywania kalkulacji podatkowych zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i firm rodzinnych
  • dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem
    w przyszłości

absolwentów / studentów studiów drugiego stopnia i 3-go roku studiów pierwszego stopnia (preferowane kierunki ekonomiczne i prawnicze)

• osoby o zdolnościach analitycznych i umiejętnościach logicznego myślenia, które:

– znajdują innowacyjne, nietuzinkowe rozwiązania
– swobodnie komunikują się w języku angielskim
– dobrze znają programy MS Office
– budują relacje i chętnie pracują w zespole
– są na bieżąco ze światem i biznesem

atrakcyjne wynagrodzenie oraz kartę sportową

• dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezę karnawałową
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • dostęp do pokoju VIP z piłkarzykami oraz Xboxem i kinectem, Innovation Lab z drukarkami 3D i okularami VR
  • świeże owoce każdego dnia i dostęp do firmowej kantyny

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz testy analityczne on-line.
 www.cv.pwc.pl

Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com