Umowa zlecenie - Płatne praktyki w Akademii PwC
GetStudent aleja Armii Ludowej 14, Warszawa, Polska 11 lipca 2016

PwC to czwarta najsilniejsza marka świata według badania Brand Finance, a jednocześnie zwycięzca w 3 rankingach Warsaw Busiuness Journal: doradztwa biznesowego, podatkowego oraz usług audytowo- księgowych. Inspirujemy, dzielimy się wiedzą i budujemy Employee Branding naszych pracowników. U nas można uczyć się biznesu od najlepszych.

Umowa zlecenie - Płatne praktyki w Akademii PwC

Dlaczego warto

• dołączysz do firmy konsultingowej uznawanej przez młodych za najlepsze miejsce pracy
  • rozbudujesz sieć profesjonalnych kontaktów, które będą Twoim kapitałem w przyszłości

Czekamy na

• absolwentów / studentów po 3. roku studiów pierwszego stopnia bez względu na specjalizację i rodzaj uczelni
  • – swobodnie komunikują się w języku angielskim
    – dobrze znają program MS Excel/Word/PowerPoint
    – budują relacje i chętnie pracują w zespole
    – są systematyczne i dobrze zorganizowane
    – chętnie podejmują się obsługi klienta

– kartę Multisport – po okresie praktyk możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Pamiętaj!
Twoja aplikacja będzie rozpatrywana tylko wówczas gdy wypełnisz formularz aplikacyjny, załączysz CV oraz rozwiążesz testy analityczne on-line. Jeżeli będziesz miał problem z wypełnieniem aplikacji skontaktuj się z nami: kariera@pl.pwc.com .

CV, testy analityczne on-line.