Staż/praktyki - Płatne Praktyki Letnie – Regionalny Dział Personalny
Jeronimo Martins Polska S.A. Wyszków, Polska 20 maja 2017

Jeronimo Martins Polska S.A. to 15 centrów dystrybucyjnych, ponad 2700 sklepów Biedronka, ponad 55 000 pracowników, 3 500 000 klientów dziennie. Wielkie liczby i ogromne wyzwania, które możesz podejmować razem z nami.

Staż/praktyki - Płatne Praktyki Letnie – Regionalny Dział Personalny

Jaka będzie Twoja rola?
Czego się nauczysz?

Praktykant/ka będzie miał/a możliwość zapoznać się ze specyfiką pracy w Regionalnym Dziale Personalnym, wykorzystać w praktyce umiejętność posługiwania się pakietem MS Office oraz poznać podstawy funkcjonowania programu SAP. Będzie miał/a okazję pracować z doświadczonymi specjalistami m.in. przy: prowadzeniu procesów rekrutacyjnych (redagowanie ogłoszeń, selekcję kandydatów i uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych), rozliczaniu pracowników tymczasowych, będzie też wsparciem dla regionalnego specjalisty ds. personalnych w wykonywaniu codziennych obowiązków.

• student/ka kierunków: psychologia, socjologia, zarządzanie, prawo lub pokrewne
  • znajomość pakietu MS Office
  • zainteresowanie obszarem HR
  • dobra organizacja pracy, rozwinięte zdolności interpersonalne