Umowa zlecenie - Płatne praktyki – budownictwo – Otwock, Pilawa, Dęblin, Garwolin
Budimex S.A. Otwock, Polska 30 kwietnia 2019

Budimex

Do Twoich zadań należeć będzie:

Jeżeli jesteś studentem, którego interesuje budownictwo infrastrukturalne, a szczególnie specjalizacja kolejowa i chciałbyś poznać specyfikę pracy Inżyniera na Kontrakcie Kolejowym, dołącz do nas! W ramach realizowanej praktyki będziesz wspierał zespół w następujących zadaniach:

• aktywny udział w procesie produkcji,
  • przygotowywanie przedmiarów robót,
  • prowadzenie uzgodnień projektowych,
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom,
  • prowadzenie dystrybucji dokumentacji,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych oraz danych do umów z podwykonawcami,
  • rozliczanie zakontraktowanych podwykonawców,
  • sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym.

Zapraszamy studentów III, IV lub V roku studiów dziennych o specjalizacji drogi szynowe, budowa dróg i mostów,  którzy chcą w ciekawy sposób spędzić wakacje  i  zdobywać swoje doświadczenie zawodowe oraz w przyszłości budować swoją karierę z Budimeksem.

Masz w sobie dużo pasji i zaangażowania, interesują Cię zagadnienia z zakresu kolejowego, mostowego i drogowego – ta praktyka jest dla Ciebie!

• płatne praktyki
  • prywatną opiekę medyczną