Umowa zlecenie - Pilot wycieczek LATO 2018
Student Travel Sp.z.o.o Lublin, Polska 8 listopada 2017

Nasze biuro powstało wychodząc naprzeciw potrzebom młodych i dynamicznych studentów, którzy podczas wyjazdów turystycznych cenią sobie przede wszystkim dobrą studencką atmosferę oraz ogrom atrakcji i możliwości. Na rynku turystycznym istniejemy od 2005 roku – w pierwszym okresie działaliśmy przy Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości jako agent turystyczny. Dzisiaj, dzięki temu doświadczeniu jesteśmy największym biurem studenckim w Polsce! Tylko w same wakacje 2017 pojechało z nami ponad 17 tysięcy osób.

Zakres zadań:

  • Czuwanie nad wszystkimi świadczeniami usług w imieniu organizatora.
  • Reprezentowanie biura podczas wyjazdu.
  • Przyjmowanie od klientów ich zgłoszeń dotyczących ewentualnych uchybień.
  • Opieka podczas wyjazdu nad uczestnikami.
  • Wskazywanie lokalnych atrakcji oraz przedstawienie podstawowych informacji dotyczących danego miejsca.
  • Nadzorowanie realizacji programu.

Wymagania

Kogo poszukujemy?

  •  Otwartych, pewnych siebie osób, które nie boją się nowych wyzwań
  •  Osób kochających podróże i potrafiących „zarazić” innych swoimi pasjami
  •  Osób odważnych i gotowych na wszystko
  •  Ambitnych osób chcących nieustannie się rozwijać i pracować z najlepszymi
  •  Czego oczekujemy?
  •  Dyspozycyjności w trakcie majówki (26.04 – 6.05) oraz sezonu letniego (1.07 – 30.09)
  •  Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1
  •  Zaangażowania w swoją pracę zarówno przed, podczas, a także po wyjeździe

Oferujemy

  • Jesteśmy największym biurem podróży organizujące wyjazdy dla studentów w Polsce
  •  Elastyczny grafik daje możliwość pracy w trakcie trwania studiów
  •  Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania za dobrze wykonaną pracę
  •  Organizujemy szkolenia stacjonarne i wyjazdy szkoleniowe aby przygotować Was do sezonu
  •  Łączymy przyjemne z pożytecznym – pracujemy w najpiękniejszych miejscach w Europie
  •  Spełniamy podróżnicze marzenia naszych uczestników
  •  Poznasz inspirujących ludzi z wieloma zajawkami
  •  Rozwiniesz wiele swoich umiejętności np. językowych, organizacyjnych

Aplikować można wyłącznie poprzez wypełnienie formularza: https://docs.google.com/forms/d/1X0qVi80xkxifC9jNl5MTOEPF4mDhFXoJk3ImqGtksBA/viewform?usp=drive_web&edit_requested=true