Inna forma zatrudnienia - PHP Developer
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 19 października 2016

Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com

Szukamy PHP Developera, który dołączy do prężnie rozwijającego się działu R&D Connectmedica. Głównym zadaniem będzie praca nad doskonaleniem naszych produktów – Highp, DBE i Datuso.

Jeśli chcesz być kluczowym programistą w dziale Research and Development irozbudowywać nasze produkty, aplikuj!

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • Programowanie aplikacji internetowych w PHP.
  • Udział w pracach projektowych i analitycznych.
  • Analiza wymagań i szacowanie pracochłonności.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu w PHP oraz bardzo dobra znajomość frameworku Symfony2.
  • Znajomość relacyjnych baz danych MySQL, MongoDB, redis i systemów kontroli wersji GIT. Podstawowa znajomość technologii frontend’owych (HTML5, jQuery, CSS3).
  • Doświadczenie w integracji i budowie systemów bazujących na REST API.
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych i kreatywność w obszarze technologii.

Oferujemy

  • Będziesz pracować w innowacyjnym zespole R&D, który kreuje i tworzy własne produkty. Jako PHP Developer odegrasz ważną rolę przy rozbudowie naszych aplikacji.
  • Na co dzień będziesz współpracować z doświadczonymi i pełnymi pasji programistami.
  • W Connectmedica czeka na Ciebie mnóstwo szkoleń zawodowych, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje.
  • A po pracy… zapraszamy Cię między innymi na środowe spotkania piłki nożnej i wspólne granie na konsoli Xbox na niemal 180-calowym telebimie.

Prosimy o aplikowanie na powyższe stanowisko za pośrednictwem strony: https://praca.connectmedica.com/php-developer-2016-07-19