Staż/praktyki - Philips – Roczne Staże Studenckie Philips – Analityka Sprzedażowa oraz Finansowa
Absolvent.pl Warszawa, Polska 14 grudnia 2017

Philips to lider w dziedzinie technologii medycznych. Naszą misją jest zmienianie życia ludzi na lepsze i pomaganie użytkownikom naszych produktów w uzyskiwaniu optymalnych efektów na wszystkich etapach procesu ochrony zdrowia, poczynając od prowadzenia zdrowego trybu życia, po profilaktykę, diagnostykę, leczenie i opiekę domową nad pacjentem.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesesów finansowych: planowanie, zamknięcie miesiąca, przygotowanie dokumentacji podatkowej, analiza wariancji,
  • wsparcie procesów sprzedażowych: analiza danych i trendów sprzedażowych, przygotowanie rekomendacji dla zespołu.

Wymagania

Profil Kandydata:

  • student studiów II stopnia lub absolwent, preferowane kierunki: ekonometria, analiza danych, finanse oraz rachunkowość,
  • pełna dyspozycyjność,
  • zaangażowanie, kreatywność i ambicja,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość Excela,
  • motywacja do poszerzania wiedzy i rozwoju umiejętności w obszarze zainteresowań zawodowych,
  • szeroko rozumiana działalność studencka na rzecz rozwoju osobistego i zawodowego.

Oferujemy

Oferujemy:

  • płatny roczny staż, w oparciu o umowę o pracę.,
  • możliwość budowania doświadczenia w globalnej korporacji o wysokich standardach,
  • realizację ciekawych i rozwojowych zadań,
  • możliwość współpracy po zakończeniu Programu.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/eVmtVj