Umowa zlecenie - osoba wspierająca Zespół Zarządzania Należnościami mFaktoring
mBank Królewska 14, Warszawa, Polska 5 lutego 2018

Naszą misją jest oferowanie skutecznych rozwiązań finansowych wspierających rozwój biznesu. Bazujemy na partnerstwie i profesjonalizmie, dzięki czemu nasze propozycje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Spółka (jako Polfactor SA) utworzona została przez BRE Bank i Intermarket Bank AG w 1995 roku i jest jednym z pionierów polskiej branży faktoringu. Od ponad 20 lat konsekwentnie budujemy pozycję rynkową oferując usługi faktoringowe na najwyższym poziomie. W oparciu o  własne doświadczenie i wiedzę, a także korzystając ze wsparcia akcjonariusza.

mFaktoring zapewnia klientom finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstw, profesjonalne zarządzanie należnościami, przejęcie ryzyka wypłacalności, prowadzenie kont rozliczeniowych odbiorców i efektywne egzekwowanie należności. Oferuje usługi: faktoringu krajowego i eksportowego z regresem, z przejęciem ryzyka niewypłacalności odbiorcy oraz gwarancje importowe.

Jesteśmy liderem w stosowaniu rozwiązań informatycznych wśród firm faktoringowych. Do obsługi klientów wykorzystujemy specjalny program informatyczny – Internetowy Serwis Zarządzania Umową Faktoringu – Client Manager. Program zapewnia klientom dostęp do informacji o należnościach w trybie on-line, bez konieczności przesyłania faktur w wersji papierowej. Rozwiązanie to poprawia efektywność naszych działań operacyjnych, a przede wszystkim pozwala na bardziej skuteczne zarządzanie należnościami przez naszych klientów.

Spółka  posiada oddziały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Usługi mFaktoring są nierozerwalną częścią oferty korporacyjnej mBanku. Dlatego oferta spółki jest dostępna także we wszystkich oddziałach mBanku obsługujących klientów MSP i korporacji na terenie Polski.

Umowa zlecenie - osoba wspierająca Zespół Zarządzania Należnościami mFaktoring
  • Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie telefoniczne i mailowe potwierdzanie istnienia faktur u odbiorców dostaw, towarów i usług.

Wymagania

Od poszukiwanej osoby oczekujemy dyspozycyjności do pracy w naszym biurze, zlokalizowanym przy ul. Królewskiej 14 przez 6-8 godziny dziennie, dobrej obsługi MS Office oraz znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i w piśmie.  


Oferujemy

Proponujemy współpracę w oparciu o umowy zlecenie w mFaktoringu S.A. – w jednej ze spółek Grupy mBanku oraz możliwość elastycznego dopasowania godzin wykonywania zlecenia. Czeka na Ciebie biuro przy ul. Królewskiej 14 (tuż przy Parku Saskim), uśmiechnięty zespół oraz przyjazna atmosfera pracy. Wierzymy, że Nasza współpraca będzie dla Ciebie szansą na naukę i rozwój kompetencji.


Wymagane dokumenty

CV