Umowa zlecenie - osoba wspierająca Zespół Zarządzania Należnościami mFaktoring
mBank Królewska, Warszawa, Polska 2 kwietnia 2019

Naszą misją jest oferowanie skutecznych rozwiązań finansowych wspierających rozwój biznesu. Bazujemy na partnerstwie i profesjonalizmie, dzięki czemu nasze propozycje sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Spółka (jako Polfactor SA) utworzona została przez BRE Bank i Intermarket Bank AG w 1995 roku i jest jednym z pionierów polskiej branży faktoringu. Od ponad 20 lat konsekwentnie budujemy pozycję rynkową oferując usługi faktoringowe na najwyższym poziomie. W oparciu o  własne doświadczenie i wiedzę, a także korzystając ze wsparcia akcjonariusza.

mFaktoring zapewnia klientom finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstw, profesjonalne zarządzanie należnościami, przejęcie ryzyka wypłacalności, prowadzenie kont rozliczeniowych odbiorców i efektywne egzekwowanie należności. Oferuje usługi: faktoringu krajowego i eksportowego z regresem, z przejęciem ryzyka niewypłacalności odbiorcy oraz gwarancje importowe.

Jesteśmy liderem w stosowaniu rozwiązań informatycznych wśród firm faktoringowych. Do obsługi klientów wykorzystujemy specjalny program informatyczny – Internetowy Serwis Zarządzania Umową Faktoringu – Client Manager. Program zapewnia klientom dostęp do informacji o należnościach w trybie on-line, bez konieczności przesyłania faktur w wersji papierowej. Rozwiązanie to poprawia efektywność naszych działań operacyjnych, a przede wszystkim pozwala na bardziej skuteczne zarządzanie należnościami przez naszych klientów.

Spółka  posiada oddziały w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. Usługi mFaktoring są nierozerwalną częścią oferty korporacyjnej mBanku. Dlatego oferta spółki jest dostępna także we wszystkich oddziałach mBanku obsługujących klientów MSP i korporacji na terenie Polski.

Umowa zlecenie - osoba wspierająca Zespół Zarządzania Należnościami mFaktoring
  • Głównym zadaniem poszukiwanej osoby będzie telefoniczne i mailowe potwierdzanie istnienia faktur u odbiorców dostaw, towarów i usług.

Wymagania

  • od poszukiwanej osoby oczekujemy dyspozycyjności do pracy w naszym biurze, zlokalizowanym przy ul. Królewskiej 14 przez 6-8 godziny dziennie,
  • dobrej obsługi MS Office
  • oraz znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i w piśmie.  

Oferujemy

  • Proponujemy współpracę w oparciu o umowy zlecenie w mFaktoringu S.A. – w jednej ze spółek Grupy mBanku
  • oraz możliwość elastycznego dopasowania godzin wykonywania zlecenia.
  • Czeka na Ciebie biuro przy ul. Królewskiej 14 (tuż przy Parku Saskim),
  • uśmiechnięty zespół oraz przyjazna atmosfera pracy.
  • Wierzymy, że Nasza współpraca będzie dla Ciebie szansą na naukę i rozwój kompetencji.

Wymagane dokumenty

CV