Umowa zlecenie - Osoba prowadząca zajęcia z eksperymentami
JAExperts/ Pracownia Eksperymentu Warszawa, Polska 6 września 2017

Pracownia Eksperymentu to projekt edukacyjny, którego celem jest wyjaśnianie dzieciom mechanizmów zjawisk zachodzących w otaczającym świecie, z wykorzystaniem eksperymentów. Nasze zajęcia łączą dobrą zabawę z nauką, inspirują, rozbudzają ciekawość i rozwijają zainteresowanie dzieci naukami ścisłymi.

Umowa zlecenie - Osoba prowadząca zajęcia z eksperymentami

Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć

wyjaśniających zjawiska z obszaru fizyki, chemii i biologii w oparciu o eksperymenty,

na podstawie gotowych scenariuszy.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Miejsce pracy: Warszawa i okolice.

Zakres zadań:

• przygotowanie stanowiska pracy,
  • prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 5-10 lat w oparciu o gotowe scenariusze i przygotowane zestawy materiałów,
  • prowadzenie dokumentacji.

Od kandydatów oczekujemy:

• optymizmu, uśmiechu i entuzjazmu (warunki konieczne),
  • zaangażowania i dynamizmu w działaniu,
  • dobrej komunikacji i łatwości nawiązywania kontaktu z dziećmi,
  • umiejętności inspirowania i zaciekawiania,
  • zainteresowania chemią/ fizyką/ techniką/ biologią,
  • punktualności i odpowiedzialności,
  • umiejętności pracy w ściśle określonych ramach czasowych,
  • wysokiej kultury osobistej.

Doświadczenie w pracy z dziećmi jest mile widziane, ale nie jest konieczne.

• elastyczne godziny pracy dostosowane do Twoich możliwości,
  • pracę w szkołach w Warszawie lub okolicy w oparciu o gotowe scenariusze zajęć,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pracy z grupą,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w Warszawie lub okolicy.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do przesłania swojego CV na adres: info@pracowniaeksperymentu.pl wraz z krótką wypowiedzią na temat: „Dlaczego chciałabym/ chciałbym dołączyć do zespołu „Pracowni Eksperymentu”? Co mogę zaoferować? Czego oczekuję od pracodawcy?” W mailu prosimy określić wysokość oczekiwanego wynagrodzenia brutto za przeprowadzenie 45 minutowych zajęć. Prosimy o dołączenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Jeśli chcesz nas upoważnić do kontaktu także w przypadku kolejnych rekrutacji, uprzejmie prosimy o dopisanie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.). Z góry dziękujemy za przesłane dokumenty jednocześnie informując, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.