Umowa zlecenie - osoba prowadząca zajęcia dla dzieci z użyciem nowych technologii
Cybermagia sp. z o.o. Warszawa, Polska 7 lutego 2018

Cybermagia sp. z.o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży edukacyjnej i nowych technologii. Praca u nas to wartościowe doświadczenie zawodowe, dobra atmosfera i dużo satysfakcji z udziału w pionierskim w Polsce przedsięwzięciu.

• prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci 6-12 lat w szkołach, z użyciem nowych technologii (nie chodzi o roboty, najpierw odbędzie się płatne, krótkie szkolenie)
  • kierowanie samochodem do i z miejsca wykonywania zlecenia (samochód po stronie firmy)
  • pomoc logistyczna i organizacyjna
  • pakowanie i rozpakowywanie sprzętu (nie jest ciężki)
  • Wyjazdy do szkół trwają od ok. 5:00-6:00 do ok 15:0016:00, punkt startu to każdorazowo okolice metra Wierzbno. Teren pracy: woj mazowieckie.

• Poszukujemy punktualnej, odpowiedzialnej i komunikatywnej studentki/studenta do 26 r.ż. z prawem jazdy kat. B.
  • Wykształcenie lub doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem.
  • Oczekujemy dyspozycyjności między 10 a 30 godz./ tydzień (pn-pt).

• płatne szkolenie wstępne
  •  umowę zlecenie, 19 zł brutto/godzina
  • rozwijającą i przyszłościową pracę w młodym zespole