Umowa zlecenie - osoba prowadząca innowacyjne zajęcia dla dzieci
Cybermagia sp. z o.o. Warszawa, Polska 6 września 2018

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży edukacyjnej i nowych technologii.
Praca u nas to wartościowe doświadczenie zawodowe, dobra atmosfera i dużo satysfakcji z udziału w pionierskim w Polsce przedsięwzięciu: dzieci uwielbiają nasze zajęcia, mamy nadzieję, że polubisz je i Ty!

Główne obowiązki.

– prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci 6-12 lat w szkołach podstawowych w woj. mazowieckim, z użyciem nowych technologii (z których oczywiście przeszkolimy, nie chodzi o roboty)

– kierowanie samochodem do i z miejsca wykonywania zlecenia

Wymagania

Wymagania odnośnie kandydata.

– studentka/student do 26 r.ż.

– prawo jazdy kat. B

– wymagany kurs wychowawcy kolonijnego ALBO studia pedagogiczne (mogą być w toku)

Oferujemy

Umowa zlecenie, 19 zł brutto/godz. Od września/października 2018 do czerwca 2019.  Praca od poniedziałku do piątku w wybrane 2 lub 3 dni tygodnia, co daje kolejno wymiar ½ lub ¾ etatu, ponieważ dni wyjazdowe trwają po ok. 10 godzin (wyjazdy z okolic metra Wierzbno). Grafik do dostosowania pod plan zajęć na uczelni. Oferujemy pracę w młodym zespole i szkolenia wstępne.

Wymagane dokumenty

CV