Umowa zlecenie - Osoba do sekretariatu Centrum Pomocy Dzieciom
Osoba do sekretariatu Centrum Pomocy Dzieciom 5 lutego 2019

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę szuka osoby do sekretariatu Centrum Pomocy Dzieciom. Centrum to specjalistyczna placówka świadcząca interdyscyplinarną pomoc dzieciom ofiarom przestępstw i ich rodzinom lub opiekunom, a także profesjonalistom pomagającym dzieciom krzywdzonym.

Główne zadania:

  • pierwszy kontakt z klientami placówki,
  • obsługa podopiecznych Centrum,
  • udzielanie informacji o działalności Centrum i Fundacji,
  • obsługa przyjaznego pokoju przesłuchań,
  • przygotowywanie pism,
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • prowadzenie terminarza konsultacji,
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie placówki i jej zaopatrzenie,
  • inne czynności administracyjno-biurowe.

Wymagania

Do naszego zespołu szukamy osoby:

  • dyspozycyjnej od zaraz,
  • lubiącej pracować z ludźmi,
  • odpowiedzialnej i zaangażowanej,
  • szybko uczącej się,
  • sprawnie obsługującej pakiet MS Office i urządzenia biurowe,
  • z co najmniej średnim wykształceniem (preferowane wyższe),
  • posiadającej podstawową wiedzę nt. systemu pomocy dzieciom krzywdzonym i osobom doznającym przemocy.

Nasza placówka znajduje się na warszawskich Bielanach.

Oferujemy

  • umowę zlecenia w wymiarze ok. 160 godzin miesięcznie,
  • stawkę godzinową 13 zł netto,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.