Umowa zlecenie - Opiekun Klienta | recepcja kliniki Estell
Centrum Medyczne Enel-Med Śródmieście, Warszawa, Polska 10 sierpnia 2017

Czy oglądając „Klan” zastanawiałeś się, gdzie są tak nowoczesne kliniki, jak ta należąca do serialowego doktora Lubicza? Jej nazwa „Elmed” to nie przypadek. Pierwowzorem i pierwszym planem zdjęciowym był nasz oddział na Zaciszu. Założona w 1993 roku przychodnia była tak innowacyjna, że zainspirowała twórców serialu. Teraz jesteśmy spółką notowaną na GPW, a w skład Grupy ENEL-MED wchodzą przychodnie wieloprofilowe, dwa szpitale, oddziały diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kliniki: medycyny estetycznej i medycyny sportowej. Pracuje u nas ok. 3000 osób, a obsługujemy ponad 700 000 pacjentów.

Umowa zlecenie - Opiekun Klienta | recepcja kliniki Estell

Szukamy osób, które:

• zapewnią profesjonalną obsługę klienta w recepcji kliniki medycyny estetycznej,
  • zajmą się przyjmowaniem płatności oraz aktywną sprzedażą usług oraz produktów kosmetycznych,
  • będą współpracować z personelem medycznym,
  • są asertywne, kreatywne i charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, szczególnie ważną w kontekście profilu klienta kliniki.

• doświadczenie w zakresie obsługi klienta (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży urodowej)
  • status studenta (mile widziani także studenci studiów dziennych)
  • mile widziane: doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i znajomość zagadnień z zakresu kosmetologii lub medycyny estetycznej
  • praktyczną znajomość języka angielskiego
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista

• elastyczny system zatrudnienia (zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenie)
  • udział w losowaniach biletów na różnego rodzaju imprezy
  • około 40 godzin w miesiącu w zależności od potrzeb według indywidualnego grafiku
  • w okresie wakacyjnym ilość proponowanych godzin może być większa

Aplikacje (CV) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@enel.pl w treści wiadomości wpisując nazwę stanowiska, lokalizację oraz źrodło informacji o ofercie.