Umowa o pracę - Opiekun Klienta (integrowana produkcja roślin)
Kelly Services Polska Lublin, Polska 27 lutego 2019

Nasz klient, to międzynarodowa firma z branży AGRO (uprawa roślin szklarniowych).

Fajna, duża organizacja, zorientowana na pracowników (bardzo mała rotacja!), na ich rozwój (dużo szkoleń! Lekcje angielskiego!) i jasną ścieżkę kariery.

Obecnie poszukują kandydatów na stanowisko Opiekuna klienta na województwa lubelskie i mazowieckie (z biurem w Lublinie).

Umowa o pracę - Opiekun Klienta (integrowana produkcja roślin)
  • Opieka nad klientami firmy w taki sposób, żeby nie chcieli już nigdy skorzystać z usług innej firmy. 🙂
  • Pozyskiwanie nowych klientów, dzieląc się wiedzą dotyczącą IPM, proponując najlepsze rozwiązania w obrębie produktów firmy.
  • …a robiąc powyższe, realizowanie ustalonych celów sprzedażowych.
  • Tworzenie dobrych, spersonalizowanych ofert dla klientów, w oparciu wspaniałe relacje i świetną znajomość ich potrzeb i oczekiwań.
  • Reprezentowanie firmy na przeróżnych wydarzeniach branżowych (targach, wydarzeniach, eventach, spotkaniach, konferencjach itp.).

• Masz dużą wiedzę na temat integrowanej produkcji roślinnej, biologicznej ochrony roślin, którą chętnie się dzielisz – jest to kluczowy warunek, jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, od razu możesz klikać APLIKUJ 🙂
  • Branża agro nie ma przed Tobą tajemnic, to Twoja pasja.
  • Masz już doświadczenie w pracy związanej z IPM (nie musi być sprzedaż! Może jako doradca? Agronom? Pracownik szklarni?).
  • Masz predyspozycje sprzedażowe, jesteś przekonywujący i profesjonalny, a przy tym po prostu ludzki 🙂 otwarty na innych, empatyczny.
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

• Możliwość pracy w międzynarodowej firmie, z bardzo dobrymi, renomowanymi produktami.
  • Naukę i rozwój – nie musisz mieć wielkiego doświadczenia w sprzedaży, firma chętnie pomoże Ci stać się najlepszym sprzedawcą w regionie!
  • Lekcje angielskiego w każdy poniedziałek.
  • Cotygodniowe szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje.
  • Ubezpieczenie zdrowotne i możliwość skorzystania z pracowniczych planów emerytalnych.