Umowa o pracę - Opiekun klienta – branża geoinżynieryjna
Polku Consulting Sp.j. Mokotów, Warszawa, Polska 21 sierpnia 2017

Międzynarodowa, skandynawska firma inżynieryjna zapewniająca innowacyjne rozwiązania z zakresu dla osuwających się i zapadających fundamentów, szuka osoby, która będzie częścią jej polskiego zespołu.

  • odpowiadanie na kontakt klienta
  • przygotowanie sprawy klienta
  • komunikacja po wykonaniu kontraktu (posprzedażowa)
  • odpowiadanie na reklamacje
  • inne obowiązki związane z zarządzaniem klientem,
  • tym z zakresu administracji danymi czy dokumentacją

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub stanowisku związanym z obsługą klienta
  • komunikatywność i dobre zorganizowanie
  • umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami i potencjalnymi klientami
  • proaktywność
  • język angielski na poziomie zaawansowanym
  • wykształcenie wyższe techniczne będzie dużym atutem (tak jak i wiedza z zakresu geoinżynierii)

Oferujemy

  • pracę na interesującym i stawiającym wyzwania stanowisku w dynamicznej, skandynawskiej firmie oferującej innowacyjne technologicznie rozwiązania
  • pracę z klientem
  • świetną atmosferę w pracy
  • możliwość rozwoju kariery – i nie jest to tylko slogan
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Wymagane dokumenty

CV – preferowane w języku angielskim