Umowa zlecenie - Operator Security Operations Center
DIM System Sp. z o.o. Puławska 537, Warszawa, Polska 9 maja 2018

Firma DIM System Sp. z o.o. działa na rynku bezpieczeństwa IT od ponad 6 lat i jest dynamicznie rozwijającym się usługodawcą na rynku IT, wyspecjalizowanym w świadczeniu usług w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego systemów i stacji roboczych.

Zadania do wykonania na stanowisku:

  •  monitorowanie incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego klientów SOC w trybie 24/7/365 dni wroku;
  •  monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT;
  •  podstawowa analiza przyczyn oraz wyjaśnienie incydentów bezpieczeństwa IT zgodnie z przygotowanymi procedurami;
  •  współpraca z kadrą techniczną klientów usługi reagowania na incydenty;
  •  obsługa systemów świadczących usługi bezpieczeństwa IT;

Wymagania

Umiejętności:

  • zainteresowanie zagadnieniami dotyczącymi bezpieczeństwa IT;
  • podstawowa znajomość sieci TCP/IP i podstawowych protokołów sieciowych (DNS, HTTP, SMTP, itp.);
  • dobra znajomość systemów GNU/Linux;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów;

umiejętność pracy w zespole;

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne lub nauka na ostatnich dwóch latach studiów

Atuty:

  • doświadczenie w obsłudze incydentów naruszających bezpieczeństwo teleinformatyczne;
  • znajomość wyrażeń regularnych;
  • znajomość języka Python;
  • znajomość aspektów bezpieczeństwa systemów Windows;

Oferujemy

  • dostęp do bieżących informacji o najnowszych trendach i przypadkach naruszania bezpieczeństwa w sieci;
  • możliwość współpracy z renomowanymi firmami z branży bezpieczeństwa IT;

Wymagane dokumenty

CV