Umowa o pracę - Operator maszyn CNC
Look For Staff Pro Marki, Polska 31 sierpnia 2017

Agencja doradztwa personalnego Look For Staff PRO, dla swojego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPERATOR CNC

Zakres obowiązków:

  • praca przy frezarkach CNC w produkcji wielkoseryjnej
  • kontrola wykonywanych części wg dokumentacji
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (lub w trakcie studiów)
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (średnicówka, mikrometr)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego mechanicznego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy tokarkach i/lub frezarkach

Oferujemy

  • umowa o pracę – zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników
  • praca w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenie z zakresu obsługi maszyn

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mgolba@lfspro.com.pl