Umowa zlecenie - Operator hali wspinaczkowej
CAMP4 Sp. z o.o. Krasnowolska 50, Warszawa, Polska 19 czerwca 2017

Jesteśmy jedną z największych hal wspinaczkowych w Polsce. Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze wspinaczką dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Poszukujemy energicznej, otwartej osoby zainteresowanej zdobywaniem nowej wiedzy i kompetencji oraz rozwojem osobistym. DOŁĄCZ DO NAS!!!

  • obsługa hali (ściana, boulder, funwall) w zakresie szkoleń, zapewnienia bezpieczeństwa i porządku na hali

  • prowadzenie szkoleń podstawowych

  • inne obowiązki związane z obsługą klienta

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie wspinaczki

  • umiejętności efektywnej współpracy w zespole

  • umiejętności argumentacji i przekonywania

  • znajomość obsługi komputera (GoogleDocs, CRM, baza danych)

  • inicjatywa i umiejętność szukania nowych klientów

  • zaangażowanie w pracy

  • otwartość, komunikatywność

  • uśmiech 🙂

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • ciekawą pracę w miłym i zgranym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

  • elastyczne godziny pracy

  • minimum 40 godzin pracy tygodniowo

  • rozwój zawodowy

Wymagane dokumenty

CV