Umowa o pracę - Operator Bazy Danych
IQVIA Domaniewska, Warszawa, Polska 5 marca 2019

IQVIAto wiodący dostawca zintegrowanych informacji oraz usług dla sfery ochrony zdrowia wspieranych przez rozwiązania technologiczne o globalnym zasięgu oraz pełnym zakresie kompleksowych rozwiązań klinicznych oraz komercyjnych.

Obecnie do zespołu Production, OneKey Poland poszukujemy osoby na stanowisko OPERATOR BAZY DANYCH.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • Weryfikację i aktualizacje pozyskanych już danych o profesjonalistach medycznych pracujących w Polsce lekarze, farmaceuci, pielęgniarki,  weterynarze,…
  • Pozyskiwanie nowych danych o profesjonalistach medycznych, albo za pomocą Internetu, z oficjalnych rejestrów albo za pomocą kontaktów telefonicznych czy mailowych z lekarzami, farmaceutami, przychodniami, szpitalami, aptekami, itp….
  • Weryfikację wniosków aktualizacyjnych od klientów
  • Wykonywanie operacji mapowania baz danych;
  • Obsługiwanie wewnętrznego systemu aktualizacji bazy danych.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Podstawowa znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Dokładność, dobra organizacja pracy, zorientowanie na obsługę klienta
  • Doświadczenie na stanowisku operatora bazy danych  będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa  o pracę na czas określony (min 6 miesięcy)
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Praca w biurze w Warszawie ul. Domaniewska 48
  • Cały etat
  • Opieka medyczna

Wymagane dokumenty

CV