Umowa zlecenie - OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE
OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W WARSZAWIE Warszawa, Polska 1 kwietnia 2019

poszukuje osób chętnych do pracy na umowę zlecenia w okresie:

  • od 11 kwietnia do końca czerwca 2019r.

Godziny pracy (system zmianowy) – jedna lub dwie zmiany 7 lub 8- godzinne

Zakres obowiązków:

  • porządkowanie i elektroniczna ewidencja materiałów egzaminacyjnych

Wymagania

  • pracowitość, sumienność, dokładność i terminowość,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz systemu MS Windows,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy,

Wymagania formalne:

  • osoba podejmująca pracę nie może jednocześnie przystępować do egzaminów organizowanych przez OKE w Warszawie,
  • członkowie rodziny osoby podejmującej pracę nie mogą przystępować do egzaminów organizowanych przez OKE w Warszawie,

Oferujemy

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat zatrudnienia oraz zgłoszenia chęci podjęcia zatrudnienia prosimy o kontakt:

  • Pracownia Analiz Wyników Egzaminacyjnych – Marta Ostrowska (22) 457-03-12
  • Kierownik Pracowni Analiz Wyników Egzaminacyjnych – Paweł Komisarczuk (22) 457-03-22