Umowa zlecenie - Office Manager
Górecki i Partnerzy Warszawa, Polska 10 kwietnia 2017

GÓRECKI & PARTNERZY

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą konsultingową/rekrutacyjną specjalizującą się w dostarczaniu usług executive search tj. pozyskiwaniu talentów na najwyższe stanowiska zarządcze oraz kluczowe stanowiska kierownicze. Wspólnie tworzymy nowe wartości, znajdujemy pracowników, którzy chcą złamać nieefektywne schematy działania przez propozycję dynamicznych rozwiązań zawodowych, które aktywnie zmieniają biznes Klienta.

Obecnie szukamy odpowiedniej osoby na stanowisko:

OFFICE MANAGER

OBOWIĄZKI:

  • obsługa sekretariatu koordynacja przepływu inforamcji i korespondencji
  • organizacja ikoordynowanie spotkań z Klientami
  • przyjmowanie i obsługa gości i oraz kontrahentów
  • prowadzenie rozliczeń, fakturowanie
  • obsługa telefoniczna biura
  • całościowa organizacja biura
  • wsparcie Konsultantów w obsłudze kluczowych Klientów

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin
  • zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • możliwość poznania zagadnień direct/executive search
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • komfortowe warunki pracy w dogodnej lokalizacji (w pobliżu głównego gmachu Politechniki Warszawskiej)

Wymagane dokumenty

CV