Staż/praktyki - OFERTA STAŻU / PRAKTYK w Heller Consult
Heller Consult sp. z o.o. Chałubińskiego 8, Tytusa Chałubińskiego, Warszawa, Polska 16 września 2020

Zajmujemy wiodącą pozycję na rynku usług doradczych i badawczych kierowanych do administracji drogowej w Niemczech, Polsce i innych krajach europejskich. Zajmujemy się oceną stanu technicznego nawierzchni, analizami ruchu drogowego i bezpieczeństwa ruchu drogowego. Realizujemy projekty z zakresu Pavement Management oraz Asset Management. Łączymy wiedzę z zakresu inżynierii, fizyki, matematyki, informatyki, geografii i kartografii, finansów i zarządzania. Stosujemy analizy BIG DATA oraz wykorzystujemy algorytmy sztucznej inteligencji, tworzymy zaawansowane wizualizacje danych drogowych.

Nasz sukces zawdzięczamy fantastycznym ludziom, pełnym pomysłów, zaangażowania, otwartości na innych. Wierzymy, że zgrany zespół, jasne i uczciwe zasady współpracy, to źródło naszej siły i rozwoju.
Jeżeli jesteś studentem/studentką kierunku technicznego i interesuje Cię analiza danych i chciałbyś/chciałabyś pracować  przy realizacji ciekawych projektów inżynierskich i badawczych,  pasjonują Cię technologie informacyjne, a także lubisz samodzielnie  rozwiązywać problemy techniczne, dołącz do nas.

 Znajdź nas na www.heller-consult.pl

 Poszukujemy studentów i absolwentów kierunków inżynierskich (technicznych)

Praktykantów, którzy chcieliby rozpocząć karierę analityka danych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:   z adnotacją „PRAKTYKI” w tytule  wiadomości.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane  oferty.
W aplikacji proszę umieścić klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby tejże oraz  przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki na stanowisku obejmą:

  • udział w realizacji projektów z zakresu analiz ruchu drogowego i zarządzania infrastrukturą drogową,
  • udział w opracowywaniu i przetwarzaniu danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz uczestnictwo w przygotowywaniu opracowań i raportów.

Wymagania

  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zleconych zadań,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość obsługi programów typu GIS (QGis, MapInfo)
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii komunikacyjnej, inżynierii ruchu, inżynierii transportu.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego/niemieckiego,
  • chęć do pracy i zaangażowania się w projekty analityczne, badawcze i pomiarowe z dziedziny inżynierii ruchu.

Oferujemy

  • płatną 3-miesięczną praktykę z możliwością przedłużenia współpracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • szkolenia dotyczące posługiwania się niezbędnym oprogramowaniem,
  • możliwość udziału w realizacji badań i projektów z zakresu inżynierii ruchu, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz diagnostyki nawierzchni,
  • możliwość poznania fachowego oprogramowania wykorzystywanego do przetwarzania i udostępniania danych drogowych,
  • pracę w biurze w ścisłym centrum Warszawy.

Wymagane dokumenty

CV