Staż/praktyki - Obsługa klienta wraz z pomocą administracyjną
Akademia CentMat Ludwika Kondratowicza 18, Warszawa, Polska 25 stycznia 2021

Akademia CentMat to innowacyjne centrum edukacji pozaszkolnej stworzone przez młodych, pełnych energii pasjonatów. Naszą misją jest zrewolucjonizowanie sposobu nauczania w Polsce. W tym celu stworzyliśmy zespół najlepszych z najlepszych korepetytorów, który stale rozwijamy. Jeśli nauka nie jest Ci straszna, a nasza wizja jest bliska Twojemu sercu, to być może szukamy właśnie Ciebie. Działamy w całej Polsce prowadząc zajęcia stacjonarne i zdalnie na naszej platformie centmat.online.

Akademia CentMat – ogólnopolskie centrum edukacji pozaszkolnej, poszukuje obecnie osób na stanowisko obsługi klienta wraz z pomocą administracyjną.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami i nauczycielami,
  • ustalanie szczegółów zajęć z uczniami,
  • obsługa systemu CRM,
  • umawianie zajęć z nauczycielami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • dobrego kontaktu z klientem (telefonicznego i korespondencyjnego),
  • obsługi pakietu Google Docs/Sheets oraz poczty elektronicznej,
  • komunikatywności i umiejętności pracy z ludźmi, szczególnie z młodzieżą,
  • chęci ciągłego doskonalenia się i aktywnego udziału w usprawnianiu procesów (jesteśmy otwarci na nowe pomysły współpracowników),
  • zaangażowania i sumienności.

Oferujemy

  • własny gabinet i sprzęt,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie i młodym zespole,
  • luźną atmosferę,
  • szansę na rozwój i awans,
  • aktywny udział we wdrażaniu działań rozwojowych firmy,
  • po okresie praktyk zatrudnienie.

Wymagane dokumenty

Krótki opis Twojej osoby wraz z Twoją motywacją.