Umowa zlecenie - Nocny Portier
Grupa ZPR Media S.A. Dęblińska, Warszawa, Polska 23 lutego 2018

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku rozrywkowym

Najważniejsze obowiązki:

  • meldowanie i wymeldowywanie gości hotelowych
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • dbałość o wysoki standard obsługi Gości
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych obsługa różnych systemów rezerwacyjnych na stronach partnerskich (Booking.com, HRS, Expedia, Airbnb, itp.)

Wymagania

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w systemie pracy nocno-weekendowej
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w recepcji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wykształcenie min. Średnie
  • chęci do pracy, wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań, samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy,

Oferujemy

  • pracę w wiarygodnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę zmianową
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole

Wymagane dokumenty

CV