Umowa o pracę - Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego
Przedszkole Blue Bell Konstancin-Jeziorna, Polska 13 czerwca 2017

Jesteśmy małym,niepublicznym przedszkolem, gdzie grupy liczą  max. 10-12 dzieci. Stawiamy na osoby  samodzielne, z głowami pełnymi pomysłów (lub wiedzące gdzie je znaleźć J  ),  radosne i ciepłe w kontakcie z dziećmi. W zamian oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość nauki od doświadczonej  nauczycielki i wykładowcy akademickiego w jednym,  szkolenia.  Mamy cudowne dzieci i sympatycznych rodziców.

Umowa o pracę - Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego
  • Prowadzenie grupy przedszkolnej, w tym zajęć wychowawczo- dydaktycznych w przedszkolu,
  • 8 godzinny dzień pracy 5 razy w tygodniu.

• Wykształcenie – wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna, kwalifikacje do nauczania języka angielskiego będą atutem
  • Motywacja do pracy z dziećmi.

• Umowę o pracę na pełny etat, pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy
  • Możliwość  rozwoju i doskonalenia zawodowego.

CV ze zdjęciem