Umowa zlecenie - NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW: matematyka, fizyka, chemia
MOOSE Centrum Języków Obcych Warszawa, Polska 6 maja 2019

Od 1994 roku specjalizujemy się w nauczaniu indywidualnym lub w małych grupach. Przez wszystkie te lata zdobyliśmy cenne doświadczenie w realizacji kursów przedmiotowych i językowych dla klientów indywidualnych.

Jako Moose Polecane Korepetycje realizujemy dla naszych klientów także kursy i korepetycje w postaci zajęć z przedmiotów szkolnych.

Przez cały ten czas podjęliśmy współpracę z tysiącami lektorów i nauczycieli, którzy razem z nami rozwijają pasję do nauczania. Dlatego poszukujemy na najbliższy roku szkolnym 2019-2020

Umowa zlecenie - NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW: matematyka, fizyka, chemia

PRZYGOTUJEMY CIĘ DO PRACY W MOOSE Polecane Korepetycje:

Nie musisz mieć bogatego doświadczenia. Na start przeszkolimy Cię – dowiesz się jak nauczać, z jakich metod korzystać. W razie pytań lub wątpliwości masz możliwość skonsultowania się z Działem Metodycznym.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU NAUCZYCIELI MOOSE Polecane Korepetycje:

✓znasz bardzo dobrze dany przedmiot

✓zależy Ci na postępach Twoich uczniów

✓chcesz zdobyć cenne doświadczenie

✓jesteś elastyczny i z optymizmem patrzysz na świat

✓chcesz otrzymywać przewidywalne wynagrodzenie

PERSPEKTYWY DLA CIEBIE:

•w przeciwieństwie do wielu szkół opłacamy naszym nauczycielom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

•dokładnie sprecyzowane zasady współpracy

•klarowna umowa

•terminowe wypłacanie wynagrodzeń

•wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie

•możliwość zaliczenia praktyk studenckich

•bezpłatne ksero

•elastyczny czas pracy

•opiekę metodyczną

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: oddzial.warszawa@moose.pl lub złożyć poprzez naszą stronę www.polecanekorepetycje.pl do 15.05.2019r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. W CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000 oraz zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).