Umowa o pracę - Młodszy Technolog ds. Rozwoju Nowych Produktów
Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy, Polska 16 lutego 2021

Jesteśmy wiodącym producentem pieczywa wysokiej jakości. Nasze produkty znajdziesz w sklepach sieciowych, stacjach benzynowych oraz restauracjach szybkiej obsługi. Sprzedajemy je pod marką Schulstad oraz Schulstad Bakery Solutions. Należymy do szwedzkiej grupy Lantmannen, która działa w obszarach takich jak produkcja spożywcza, rolnictwo, biopaliwa oraz młyny. Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników  i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy.

Umowa o pracę - Młodszy Technolog ds. Rozwoju Nowych Produktów
  • Wsparcie zespołu w wdrażaniu nowych produktów w tym: opracowywanie nowych konceptów produktów i ich receptur oraz planów wdrożenia do produkcji
  • Współpraca z innym jednostkami firmy jak: Operacje, Marketing, Sprzedaż, Zakupy, Kontroling czy Jakość w zakresie opracowywania nowych produktów
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji takiej jak: tworzone receptury, modele kosztowe
  • Kontrola i odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego przy pierwszych partiach produkcji nowego produktu
  • Udoskonalanie aktualnie stosowanych receptur czy technologii
  • Nadzór nad przestrzeganiem opracowanych obowiązujących i nowych receptur, norm produkcyjnych, oraz nad jakością pieczywa na każdym etapie produkcji

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia produkcji, technologia żywności lub pokrewne) absolwent, lub student ostatniego roku, dyspozycyjny w pełnym wymiarze etatu
  • Doświadczenie w działach firm produkujących pieczywo, produkty piekarnicze, dodatki piekarnicze lub podobne
  • Praktyczna znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją wyrobów piekarniczych, specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji
  • Znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego, value engineering oraz filozofii i narzędzi LEAN – mile widziane
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację
  • Otwartość na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania, kreatywność oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętność pracy zespołowej i poczucia „ownershipu”
  • Wytrwałość w dążeniu do celu

• Umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku) w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami na rynku polskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
  • Dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
  • Lekcje języka angielskiego – dofinansowanie
  • System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikam

osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie pod tym  linkiem

Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji”.

Administratorem danych osobowych jest Lantmannen Unibake Poland sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań („Administrator”) w lokalizacjach odpowiednio w: ul. Strużańska 10, 05-126 Stanisławów Pierwszy lub ul.  Śląska 2, 67-100 Nowa Sól. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora. Odbiorcą danych osobowych będzie Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. e-mail: unibakepl.rodo@lantmannen.com. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres prowadzenia procesu rekrutacji. Osobom aplikującym przysługuje prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla wzięcia udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.