Umowa o pracę - Młodszy Specjalisty ds. marketingu i wsparcia sprzedaży
ZEME Sp.z o.o. Rektorska 4, Warszawa, Polska 24 kwietnia 2019

Firma powstała z pasji do gospodarki odpadami oraz przekonania popartego doświadczeniem, że każdy proces można wykonać sprawniej i w konsekwencji – niższym kosztem.

Dbamy o środowisko naturalne. Zauważyliśmy, że każdy odpad może być zagospodarowany jeszcze lepiej, że mamy możliwość wydłużenia jego cyklu życia i przydatności.

Mamy coraz większy wpływ na wdrażanie obiegu zamkniętego surowców w Polsce jak i na świecie – współpracujemy m.in z papierniami w krajach UE.

Zadania:

● budowanie baz danych w oparciu o ustalone wytyczne

● kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami

(bez skryptu – nie jesteśmy call center 😉 )

● uzupełnianie systemu CRM o podstawowe informacje dotyczące firm

● przeglądanie informacji dotyczących gospodarki odpadami i notatki dla zespołu

Wymagania

Oczekujemy:

● chęć rozwoju i nauki marketingu w praktyce

● poczucie humoru i optymizm

● zamiłowanie do natury i dbania o środowisko (Klienci to czują!)

● chęć do nauki, orientacja na cel i ciągłe doskonalenie

● komunikatywny angielski będzie plusem

Oferujemy

● pensję z bonusami do 4 tys. złotych “na rękę” w oparciu o umowę o pracę

● wsparcie ze strony zespołu

● narzędzia pracy: smartphone, słuchawki, komputer

● szkolenia z zakresu wiedzy o odpadach, surowcach i recyklingu

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U.

2016 r. poz. 922).”

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny