Umowa o pracę - MŁODSZY SPECJALISTA W WYDZIALE RYZYKA RYNKOWEGO, PŁYNNOŚCI, KONTROLI OPERACJI SKARBOWYCH
Bank Pocztowy Puławska 111b, Warszawa, Polska 10 kwietnia 2017

Bank Pocztowy to jeden z najszybciej rozwijających się banków w Polsce. Oferujemy proste, bezpieczne usługi finansowe w szerokiej sieci, obejmującej placówki własne i pocztowe, a także poprzez kanały zdalne. Mamy już niemal 1,5 mln Klientów.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Staramy się, aby wszystko co robimy pozwalało na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy!

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

• sporządzanie wycen i parametryzację modeli wyceny instrumentów finansowych,
  • kontrolę  operacji skarbowych,
  • opracowywanie analiz i raportów informacji zarządczej,
  • wdrażanie modeli ryzyka płynności oraz rynkowego,
  • tworzenie narzędzi optymalizujących proces raportowania.

ZAINTERESOWANI JESTEŚMY OSOBĄ, KTÓRA POSIADA:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze bankowym,
  • wykształcenie wyższe lub studenci V roku studiów magisterskich (matematyka, fizyka, informatyka, metody ilościowe, ekonometria),
  • dobrą znajomość Pakietu MS Office (MS Excel, MS Access, MS Word oraz MS PowerPoint),
  • znajomość zagadnień związanych z analizą baz danych w tym języka SQL,
  • znajomość Visual Basic,
  • znajomość instrumentów finansowych oraz metod ich wyceny,
  • umiejętność interpretacji oraz czytania ze zrozumieniem przepisów prawa oraz regulacji nadzorczych,
  • umiejętność pracy w systemie projektowo-zadaniowym,
  • zainteresowanie tematyką finansów, bankowości, ryzyka i rynkiem kapitałowym,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemów Kondor+, OneSumX lub SAS będzie dodatkowym atutem.

U NAS DA SIĘ!

• współtworzyć polską bankowość,
  • budować rynkowe doświadczenie,
  • zachować równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym,
  • mieć stabilne warunki zatrudnienia,
  • wykorzystywać własną inicjatywę,
  • korzystać z bogatego pakietu benefitów (Pakiet Lux Med, Karta MultiSport, Program MultiBenefit, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).