Umowa o pracę - Młodszy specjalista w dziale graficznym
Centrum Kultury Wilanów Wilanów. Centrum Kultury, Kolegiacka, Warszawa, Polska 29 listopada 2018

Dołącz do zespołu Centrum Kultury Wilanów – wilanowskiego ośrodka animacji społeczno-kulturalnej, który dzięki temu, że nie ustaje w poszukiwaniach nowych inicjatyw kulturalnych, a także nowych miejsc do ich realizacji, zapewnia swoim pracownikom stały rozwój zawodowy oraz osobisty. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, dynamiczną, otwartą i komunikatywną, interesujesz się szeroko pojętą kulturą, nieobce Ci są nowinki technologiczne i radzisz sobie z presją czasu, to miejsce i ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

• opracowywanie i tworzenie projektów graficznych plakatów, ulotek, banerów reklamowych
• doskonalenie istniejących rozwiązań (narzędzi, szablonów, banerów) z wykorzystaniem nowoczesnych technik graficznych
• przygotowywanie prezentacji i wizualizacji
• przygotowywanie i obróbka zdjęć
• ścisła współpraca z wewnętrznymi działami obsługi klienta i koordynatorami placówek

Wymagania

• bardzo dobra znajomość obsługi programów Adobe Photoshop czy Illustrator
• zmysł plastyczny i kreatywność
• doskonała organizacja pracy, skrupulatność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych projektów
• komunikatywność i otwartość na klienta
• terminowość i nastawienie na realizację powierzonych zadań
• asertywność
• samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
• dbałość o dobry wizerunek instytucji

Dodatkowymi atutami będą:
• doświadczenie w tworzeniu kreacji reklamowych
• obsługa wordpressa, facebooka
• obsługa sprzętu multimedialnego, nagłośnienia oraz światła

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole, możliwość rozwoju, stałe wynagrodzenie.

CV i list motywacyjny; oświadczenia kandydata: o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, o korzystaniu z pełni praw publicznych, o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie oraz o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie; klauzula informacyjna