Umowa o pracę - Młodszy Specjalista Techniczny ds Systemów Pomiarowych
Manpower Group Sp. z.o.o Rudzka 18, Warszawa, Polska 2 czerwca 2017

W 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie,
w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Zadania:

  • Administrowanie system pomiarowym AMI
  • Monitorowanie realizacji zleceń serwisowych i telko
  • Monitorowanie transferu danych na kartach SIM na potrzeby zdalnego odczytu
  • Konfiguracja urządzeń
  • Monitorowanie komunikacji liczników bilansujących

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrotechnicznym lub pokrewne.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze pomiarów energii
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość obsługi systemów pomiarowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe – miesięczna podstawa & premia półroczna
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( za pośrednictwem agencji)
  • pakiet benefitów ( opieka medyczna, karta żywieniowa, karta sportowa)
  • pracę od poniedziałku do piątku, pełny etat
  • lokalizacja Bielany ( nieopodal metra SŁODOWIEC)

Wymagane dokumenty

cv