Umowa o pracę - Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. analiz (obszar inwestycji i spółek giełdowych)
mBank Senatorska, Warszawa, Polska 30 października 2017

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Przygotowywanie i/lub współtworzenie raportów analitycznych, rekomendacji inwestycyjnych i opracowań dotyczących spółek giełdowych pod nadzorem doświadczonego Analityka
  • Wsparcie zespołu przy organizacji konferencji i spotkań dla klientów oraz udział w konferencjach organizowanych przez spółki giełdowe

Wymagania

Jesteś idealnym Kandydatem jeśli:

  • Czujesz się mocnym umysłem analitycznym
  • Swobodnie pracujesz z aplikacją Excel
  • Posiadasz lub zdobywasz wykształcenie z obszaru nauk ekonomicznych lub metod ilościowych
  • Posiadasz wiedzę na temat analiz sprawozdań finansowych i wyceny spółek giełdowych
  • Bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim

Oferujemy

Nasz propozycja to:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, miejsce pracy to centrala mBanku przy ul. Senatorskiej 18)
  • Możliwość współpracy z wyjątkowymi specjalistami z dużym doświadczeniem w swoich dziedzinach. Jednostka do której Cię zapraszamy to Departament Analiz w Biurze Maklerskim mBanku
  • Bogaty pakiet socjalny składający się m.in. z: prywatnej opieki zdrowotnej, karty sportowej, funduszu socjalnego, oferty Premium produktów bankowych mBanku
  • Mobilne narzędzia do nauki oraz rozwoju kompetencji