Umowa o pracę - MŁODSZY SPECJALISTA SERVICE DESK
DahliaMatic Daimlera 2, Warszawa, Polska 14 grudnia 2017

DahliaMatic  Sp.  z  o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT oraz wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Asseco. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów  ERP.  Naszym  głównym  atutem  jest  doświadczenie  i  specjalistyczna  wiedza  w zakresie  wdrożeń wiodących  na  świecie  systemów  ERP  dedykowanych  dla  dużych  oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy  usługi  konsultingowo – wdrożeniowe  w  zakresie  rozwiązań  SAP,  Oracle  oraz Microsoft Dynamics AX.

Zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń mailowych
  • Rejestrowanie zgłoszeń użytkowników
  • Monitorowanie terminowości realizowanych zgłoszeń
  • Przekazywanie problemów do wyższych linii wsparcia

Wymagania

  • Znajomość systemów informatycznych (Windows, MS Office)
  • Samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Staranność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do nauki
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Polsce
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • Duży zakres samodzielności oraz przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
  • System prywatnej opieki medycznej LUX MED oraz kartę MultiSport

Wymagane dokumenty

CV