Umowa o pracę - Młodszy specjalista ds. zarządzania ryzykiem
PKP Energetyka S.A. Warszawa, Polska 25 marca 2021

Spółka PKP Energetyka działa na polskim rynku od 2001 roku. Naszym głównym zadaniem jest sprzedaż i dostarczanie energii elektrycznej klientom trakcyjnym i biznesowym. Specjalizujemy się także w usługach elektroenergetycznych.

Właścicielem PKP Energetyka jest jeden z największych funduszy inwestycyjnych na świecie – CVC Capital Partners.

Umowa o pracę - Młodszy specjalista ds. zarządzania ryzykiem
  • Jeśli potrafisz analizować różne informacje i wyciągać z nich wnioski, chcesz pracować w oparciu o rozmowy z ludźmi, dokumentację otrzymywane dane i informacje, chciałbyś/ chciałabyś rozwijać swoje kompetencje w obszarze zarządzania ryzykiem korporacyjnym,  dołącz do naszego zespołu.

Na czym będzie polegać Twoja praca? Będziesz:

• Monitorować media oraz otoczenie biznesowe Grupy pod kątem potencjalnego ryzyka / zdarzeń mogących mieć wpływ na Spółkę
  • Analizować informacje otrzymywane z różnych źródeł pod kątem potencjalnego ryzyka / zdarzeń mogących mieć wpływ na Spółkę
  • Przygotowywać oraz aktualizować rejestry ryzyka (excel / word)
  • Brać udział w przygotowaniu dokumentów wewnętrznych (np. raporty, procedury)
  • Brać udział w przygotowywaniu spotkań, szkoleń, warsztatów dot. kwestii związanych z zarządzaniem ryzykiem korporacyjnym (Enterprise Risk Management)

Dołączając do nas będziesz pracować wspólnie z ekspertem w ramach wewnętrznego zespołu zadaniowego, brać udział w szkoleniach, zdobywać wiedzę w zakresie niezbędnym i wymaganym na tym stanowisku.

Nasz skład potrzebuje Cię jeśli masz:

• Wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów) preferowane ekonomiczne, prawnicze, inne ukierunkowane w szczególności na: audyt wewnętrzny, zarządzanie ryzykiem, zarządzaniem procesami, corporate governance, compliance.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Znajomość Windows i oprogramowania biurowego (Excel, Word, PowerPoint)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra organizacja pracy własnej