Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej
Raiffeisen Polbank Aleje Jerozolimskie 179, Warszawa, Polska 17 stycznia 2017

Raiffeisen Bank Polska S.A., obecny na rynku pod nazwą Raiffeisen Polbank, rozpoczął działalność w 1991 roku jako jedna z pierwszych instytucji finansowych z zagranicznym kapitałem, jakie pojawiły się w Polsce, wspierając demokratyczne i wolnorynkowe przemiany. W początkowym okresie Bank koncentrował się na wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw oraz na obsłudze zamożnych klientów indywidualnych. Obecnie oferuje pełen zakres usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm – od mikro do największych korporacji. Zajmuje czołowe pozycje w wielu segmentach rynku finansowego, m.in. faktoringu, leasingu, wymiany walutowej, instrumentów finansowania handlu czy płatności.
W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska wchodząRaiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A.  Z usług Banku korzysta 700 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 300 placówek na terenie całej Polski. Bank oferuje posiadaczom rachunków także możliwość dokonywania transakcji poprzez nowoczesne centrum obsługi telefonicznej oraz systemy bankowości elektronicznej.

Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej
  •  telefoniczna obsługa Klientów w zakresie egzekwowania należności (ustalanie terminów płatności oraz monitorowanie wpłat zaległych należności),
  • wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz motywowanie Klientów do ich spłaty, aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemach bankowych

• posiadasz minimum wykształcenie średnie
  • jesteś studentem/absolwentemi szukasz własnej drogi zawodowej
  • chcesz spróbować swoich sił w windykacji, a prowadzenie negocjacji z Klientem jest dla Ciebie ciekawym wyzwaniem,
  • jesteś asertywny, a praca pod presją czasu Cię nie przeraża,
  • cechuje Cię determinacja i chcesz podjąć wyzwanie pracy w oparciu o konkretne cele

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników
  • prywatna opieka medyczna, pakiet kulturalno  – sportowy
  • rozwój zawodowy  – poszerzanie doświadczenia w zakresie obsługi procesów bankowych
  • różnorodny charakter pracy  – udział w projektach, konkursach i szkoleniach
  • praca w nowoczesnej instytucji finansowej
  • współpraca z profesjonalistami w myśl zasady „work hard, have fun”.