Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Windykacji
C.H. Robinson Polska S. A. Aleja Jana Pawła II 29, Warszawa, Polska 21 września 2017

Firma C.H. Robinson została założona w 1905 roku i jest jedną z największych firm logistycznych na świecie. Dostarczamy usługi dla każdego rodzaju przedsiębiorstw, od małych rodzinnych firm do globalnych koncernów, reprezentujących główne gałęzie przemysłu. Działalność C.H. Robinson opiera się na sieci oddziałów zlokalizowanych w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji, oraz Australii.
C.H. Robinson Europe posiada swoje oddziały w Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Francji, Luksemburgu, Niemczech, Czechach, Słowacji, Szwecji, Irlandii, Turcji, Polsce i na Węgrzech.

Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Windykacji

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Kompleksowa obsługa należności
  • Telefoniczny kontakt z klientem
  • Negocjowanie warunków I terminów splat
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
  • Korespondencja z dłużnikami, przygotowywanie wymaganych dokumentów

Aplikuj do nas, jeżeli:

• Płynnie posługujesz się językiem niemieckim oraz bez problemu porozumiewasz się po angielsku (znajomość dodatkowego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • Jesteś absolwentem, lub studentem zaocznym ostatnich lat kierunków związanych z finansami, ekonomią lub prawem
  • Jesteś osobą o rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych, która umie pracować pod presją czasu, jest samodzielna, systematyczna i dokładna

Co C.H. Robinson może zaoferować Tobie?

• Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji, której sukces opiera się na wykwalifikowanych pracownikach, rozwiniętych procesach i najlepszej technologii
  • Dynamiczne środowisko pracy, które kreują wyjątkowi ludzi, pasjonaci transportu i eksperci w swoich dziedzinach
  • Dostęp do szkoleń oraz innych narzędzi rozwoju zawodowego.
  • Motywujące wynagrodzenie, które będzie składać się z podstawy oraz bonusa opartego na wynikach Twoich i zespołu
  • Opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Dostęp do szkoleń językowych