Umowa o pracę - MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI
Perino sp. z o.o. Wielgolas Brzeziński, Polska 16 grudnia 2020

Perino z siedzibą w Wielgolesie Brzezińskim to firma, której celem jest dostarczanie dla gastronomii najlepszej jakości makaronów. Dzięki pasji i radości tworzenia jedynego w swoim rodzaju makaronu dzisiaj Perino jest najbardziej cenionym producentem i dostawcą dla kanału HoReCa. Z naszych makaronów korzystają profesjonaliści: szefowie kuchni, restauracje, hotele.

Umowa o pracę - MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Do Twoich zadań będzie należało:

• tworzenie oraz wdrażanie standardów operacyjnych w poszczególnych działach organizacji,

• przeprowadzanie wewnętrznych audytów procesów,

• realizacja działań korygujących i naprawczych,

• prowadzenie szkoleń w zakresie powierzonych zadań,

• działania w metodologii ciągłego doskonalenia procesów.

Czego oczekujemy?

• dobrej organizacji pracy,

• komunikatywności, nastawienia na współpracę i realizacje założonych celów,

• zaangażowania, spostrzegawczości, systematyczności i samodzielności w działaniu,

• umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

• dobrej znajomości pakietu MS Office.

Co oferujemy? • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę, • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji, • dużą samodzielność pracy, • ubezpieczenie NNW, • pracę w nowoczesnym biurze, w przyjaznej, w rodzinnej atmosferze, • dogodny dojazd z Ursynowa, Wilanowa, Sadyby oraz Wawra (siedziba firma znajduje się 1,5 km od nowego odcinka obwodnicy południowej), • miejsca parkingowe dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: kadry@wew.perino.pl