Inna forma zatrudnienia - Młodszy specjalista ds. Sprzedaży
1AM Agencja Marketingowa Warszawa, Polska 26 lutego 2018

1AM Agencja Marketingowa to prężnie rozwijająca się firma. Potrzebujemy nowych, kreatywnych osób do pracy w młodym zespole. Dołącz do nas!

Opis stanowiska:

• aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie swojej bazy,

• sprzedaż CIEKAWYCH produktów marketingowych dedykowanych firmom (strony internetowe, reklama w Internecie, wirtualne spacery)

• przygotowywanie krótkich ofert handlowych

• wykonywanie mailingu na podstawie dostarczonej bazy danych

• bieżącą i bezpośrednią obsługę klientów poprzez kontakt mailowy telefoniczny oraz spotkania

Wymagania

Czego oczekujemy:

• bardzo dobra znajomość języka polskiego

• bardzo dobra znajomość komputera (MS Office, Internet)

• doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• samodzielność i kreatywne myślenie

• motywacja i chęć rozwoju • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

• optymizm i nastawienie na realizację celów biznesowych

• znajomość branży marketingowej – będzie dodatkowym atutem

• doświadczenie w branży marketingowej lub handlowej – mile widziane

• prawo jazdy kat B. – mile widziane

Oferujemy

• stabilną pracę w miłym gronie

• wysokie prowizje od wyników!

• motywacyjny system wynagrodzeń

• możliwość rozwoju zawodowego

• pracę przy ciekawych projektach

• szkolenie wstępne

• praca w młodym, zgranym zespole

• praca zdalna

Wymagane dokumenty

CV