Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Rynku Walutowego (FX Hunter)
Raiffeisen Polbank Grzybowska 78, Warszawa, Polska 13 listopada 2017

Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na polskim rynku bankowym od 1991 r. Jest jednym z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, oferującym  pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, w tym najzamożniejszych pod marką bankowości prywatnej Friedrich Wilhelm Raiffeisen, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Model biznesowy Banku opiera się na budowaniu silnych relacji z klientami i oferowaniu im wysokiej jakości produktów i usług odpowiadających na ich potrzeby. Z usług Banku korzysta 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 228 placówek, systemów bankowości elektronicznej oraz nowoczesnego centrum obsługi telefonicznej.

W skład grupy kapitałowej Raiffeisen Bank Polska S.A. wchodzą m.in.: Raiffeisen Investment Polska Sp. z o.o., Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. prowadząca internetowy kantor RKantor.com oraz Raiffeisen TFI S.A. W 2012 roku Raiffeisen Bank Polska S.A. awansował do grona największych banków w Polsce za sprawą połączenia z Polbank EFG S.A.

Raiffeisen Bank Polska S.A. jest częścią Raiffeisen Bank International AG – jednej z największych grup bankowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Raiffeisen Bank International AG jest akcjonariuszem większościowym posiadającym 100% udziału w kapitale zakładowym Banku

Umowa o pracę - Młodszy Specjalista ds. Rynku Walutowego (FX Hunter)

Twoja Praca

• telefoniczne umawianie spotkań sprzedażowych z potencjalnymi Klientami korporacyjnymi (rozmowy typu cold-call),
  • współpraca ze Specjalistami i RMami w zakresie umawianych spotkań oraz ich skuteczności,
  • współpraca z Dealerami Walutowymi w zakresie przygotowania oferty wymiany walutowej oraz produktów inwestycyjnych dla Prospektów (miejsce pracy: dealing room),
  • współtworzenie kampanii oraz procesów akwizycyjnych,
  • realizacja celów sprzedażowych Departamentu Sprzedaży Rynków Finansowych.

Twój Kapitał

• jesteś świeżym absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów
  • gotowym do podjęcia pracy na pełen etat ?
  • jesteś komunikatywny/a i masz dobrą dykcję?
  • lubisz pracę z  ludźmi?
  • chcesz rozwijać swoją karierę w kierunku rynków finansowych?
  • czas jest Twoim przyjacielem, a nie złym doradcą?
  • potrafisz sprzedać „nie tylko długopis”?

• Twój Zysk zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników,
  • prywatna opieka medyczna, pakiet kulturalno – sportowy,
  • rozwój zawodowy – ścieżka kariery związana z rynkami finansowymi w dealing room Banku,
  • różnorodny charakter pracy – udział w projektach i szkoleniach,
  • praca w nowoczesnej instytucji finansowej
  • prywatna opieka medyczna – korzysta z niej 100% pracowników,
  • atrakcyjny pakiet rekreacyjno-sportowy – korzysta z niego 70 % pracowników,
  • specjalistyczne szkolenia – w 2016 roku na każdego naszego pracownika przypadało 5 dni szkoleniowych.